200 вірян зібрало свято подяки в адвентистській церкві Івано-Франківська

5 жовтня члени церкви славили та величали Бога, співали пісень, грали на інструментах, читали вірші, ділилися гостинцями. Пастор Іван Заверюха закликав бути завжди вдячними, цитуючи з Біблії слова: «За все дякуйте: бо така щодо вас воля Божа у Христі Ісусі» (1Сол. 5:18).

Сцена церкви наповнена дарами поля. Духовні колоски, тобто люди, які уклали завіт з Богом цього року, раділи разом з присутніми за дар, даний їм Небом.

Представники обласного товариства глухих та головний лікар хоспісу прийшли подякувати Богу і церкві за допомогу й роботу для цих закладів.

Традиція відзначати свято подяки в Івано-Франківській громаді має місце від самого початку заснування церкви. У цей день віряни, від малого до великого, славлять Господа в піснях псалмах, схиляються перед Богом в молитвах подяки.

День Подяки має духовний сенс і бере свій початок в юдейському святі жнив. Бог повелів народу Своєму і написав у Своєму Слові: «Додержуйся і свята жнив перших плодів праці твоєї, які ти сіяв на полі, і свята збирання плодів наприкінці року, коли збереш з поля працю твою» (Вихід 23:16). Народна мудрість каже: «Коли ми виражаємо комусь свою вдячність, то тим самим кажемо людині, що потребували її».

Алла Мовсесян 
Джерело – adventist.ua