Адвентисти вважають гей-парад шкідливим явищем

У зв’язку з анонсованим проведенням гей-параду в Києві в червні 2018 року, повторно оприлюднюємо заяву 2016 року щодо подібних акцій.

«Церква адвентистів сьомого дня в Україні висловлює свою позицію з приводу подій у Львові, які нещодавно привернули увагу громадськості. Як повідомили ЗМІ, 19 березня ЛГБТ-спільнота намагалася провести в місті так званий «Фестиваль рівності», в той час як радикально налаштовані активісти, прагнучі зірвати захід, вдались до насильницьких дій.

Адвентисти сьомого дня завжди обстоюють розуміння шлюбу як союзу виключно чоловіка і жінки, як цього навчає Святе Письмо. Біблія засуджує будь-які одностатеві сексуальні стосунки і називає таку практику гріхом.

У той же час Церква не схвалює і силові сценарії протистояння нездоровій практиці ЛГБТ, адже ми хочемо бачити Україну правовою державою, де всі питання вирішуються в межах закону. 

Ненависть і насилля — не той шлях, який приведе українське суспільство до втілення вічних моральних цінностей. Тільки любов може відкрити людям очі на їхнє становище перед Богом і  вказати шлях до покаяння і спасіння у Христі». 

Прес-служба Церкви адвентистів сьомого дня в Україні