На Київщині грали заради повноцінного життя дворічного Ігоря Кузьменка (ВІДЕО)

Багатофункціональний комплекс Українського гуманітарного інституту, що в Бучі на Київщині, — переповнений. Сюди приїхали любителі та професіонали футболу з усієї України, усього 12 команд. Зібралися з нагоди особливого уже п’ятого турніру “Грай заради життя”, що проходить під егідою молодіжного руху “UpStream”. Як і завжди, за традицією, для участі у турнірі кожна команда робить благодійний внесок — півтори тисячі гривень.

Дмитро Смоляр — організатор турніру “Грай заради життя”: “Дуже сильні команди зібралися і що наш турнір подобається, і люди приїжджають з Одеси, з Чернігова, з Чернівців, з усієї України”.

Особливість гри — спеціальні штрафні очки за нецензурну лексику. Команди розігрують великий і малий кубок — загалом можуть спробувати свої сили до 5-ти разів. Та все ж головне у грі — не перемога, а участь і допомога тому, хто справді цього потребує.

Денис — капітан команди “Торнадо”, м. Буча: “Турнір дуже цікавий. Він має формат дуже цікавий, сама ціль цього турніру, вона дуже така благородна, скажем так. Тому це задоволення, яке поєднується з допомогою іншій людині. Я вважаю, що це дуже добра справа, тому ми обов’язково будемо брати участь у кожному році в цьому турнірі.

Андрій — капітан команди “Нормальні пацани”, м. Буча: “Каждый турнир, который проходил, мы в каждом принимали участие, уже пять лет. Нельзя останавливаться, потому что мы это дело любим: во-первых, поиграть, во-вторых, мы понимаем, что помогаем ребенку. И считаем это достойным”.

Цього разу грають за життя дворічного Ігоря. Паралельно із турніром протягом двох днів можна придбати смачну випічку, вироби хенд-мейд і навіть фільтри для води — кошти за які також підуть на лікування хлопчика. У маленького Ігоря виявили двобічну сенсоневральну глухоту. І якщо раніше він хоча би трохи чув і вмів говорити “мама”, “тато”, “баба”, то сьогодні дитина зовсім не реагує на звук і не розмовляє.

Марина Кузьменко — мама Ігоря: “Іноді просто плямкає ротом. Він думає, що ми просто відкриваємо рот. Ну десь він може вже призабув, що він чув якісь звуки, або може просто намагається з нами так от спілкуватись. Ну і це страшить, але я розумію, що ми на правильному шляху, що головне, що в нас уже є діагноз і ми знаємо, як цьому зарадити”.

Аби дитина чула, потрібно зробити кохлеарну імплантацію. Такий імплант коштує 756 тисяч гривень, його родина замовила із закордону.

Марина Кузьменко — мама Ігоря: “Прошу всіх небайдужих допомогти в зборі цих коштів. Це для когось може бути чашка кави чи чаю, а для когось це ціле життя, яке може бути геть іншим”.

Загалом під час турніру та ярмарки для дворічного Ігоря Кузьменка зібрали більше 30-ти тисяч гривень. Очі у сльозах — мама хлопчика, Марина, вірить, що її дитина буде чути і зможе розмовляти. Щоб допомогти маленькому Ігорю, можна перерахувати кошти за такими реквізитами.

Рахунок: 29 24 48 25 50 91 00
МФО: 30 52 99
ЄДРПОУ: 14 36 05 70

картка: 4731 2171 0401 0614

Кузьменко Марина Володимирівна

тел: +38 (097) 836 53 40, +38 (063) 309 68 95

Організатори заходу запрошують підприємців до співпраці, а любителів футболу — до участі у грі.

Вікторія Михальчук, Едуард Єременко, Київщина, “Вісті Надії”