Молодь з усієї України черпала сили на конгресі у Вінниці (ВІДЕО)

Дводенний молодіжний місіонерський конгрес «Час діяти» пройшов у місті фонтанів та цукерок – Вінниці. На захід приїхало кілька сотень молодих людей з усієї України.

Віталій Шопський — керівник молодіжного служіння Адвентистскої церкви на Поділлі: “Коли ми проводили опитування при реєстрації на конгрес, то 50 відсотків осіб одразу заявили, що хочуть натхнення, заряду емоційного та мотиваційного на [подальше] служіння. Ми хочемо поєднати усі ці речі. Ми хочемо, щоб молодь і дружила, і знайомилась, і гарно проводила час, і слухала гарну музику, але разом з тим і чогось навчилася. Ми хочемо спонукати молодих людей до дії, щоб вони приїхали до дому, і сказали: “все, час діяти”!”

До активних дій закликали під час навчальних програм, семінарів, тренінгів та майстер-класів. Їх проводили учасники молодіжного руху “Upstream” (українською — “проти течії”). Вони переконані, що можна займатися улюбленою справою і при цьому допомагати іншим ставати кращими.

Олег Боков — лідер молодіжного руху “Upstream”: “Сейчас тема “Время действовать” как никогда актуальна. Потому что чем дальше мы идем, тем больше развивается равнодушие, апатия такая, и очень важно поднимать такие темы. Лучшего времени для того, чтобы действовать, не будет. Если ты хочешь подождать до понедельника, это значит, что ты ничего не будешь делать. Сегодня, именно сегодня время действовать”.

Подбали і про музичне оформлення конгресу. Відібрані за тематикою та стилем зі сцени лунали музичні твори у виконанні гуртів “Inside me” та “Kapwl” зі столиці.

Олександр Кулага — гітарист гурту “Kapwl”: “Якщо під час слухання музики ми відчуваємо, що Бог поруч з нами, і не просто поруч з нами, а що з такою музикою ми могли би прийти перед Його лице, тоді дійсно ця музика повністю відповідає тим канонам, які вимагає від нас Господь”.

Учасники конгресу переконані: такі зустрічі надихають, дають сили рухатися вперед — щоб прославляти Бога та здійснювати мрії.

Ярослав — учасник конгресу: “Конгрес повністю життя не може змінити, але він дає такий поштовх. І коли ти побував на такому конгресі, ти хочеш щось зробити, і хочеш зробити щось для Бога, ти починаєш по-новому мислити.

  • Це як великий вогонь тут, і ми як сірники, приїжджаємо сюди, запалюємось, і вже їдемо розносити цей вогонь.

Вікторія — учасниця конгресу: “Ти живеш у своєму місті і думаєш, що ти один, і що таких, як ти, навколо немає, і що ти зі своїми ідеями не актуальний. Коли ти приїжджаєш на такі конгреси, ти бачиш, що ти не один, що таких людей, які бажають ставати кращими, які хочуть змінювати світ на краще, які мріють прославляти Бога, їх насправді багато. І це надихає. І ти потім натхненний повертаєшся до себе додому з бажанням працювати, щось змінювати”.

Павло — учасник конгресу: “Любому лидеру необходимо, чтобы сзади были те, кто готов его поддержать и сказать: “ты сможешь” и “у тебя все получится”. На сегодняшнем конгрессе действительно есть такой толчок, который дает старт, который в дальнейшем может быть действием”.

 Іван — учасник конгресу: “Бог шукає таких людей, які хочуть змінювати цей світ на краще. Але молодій людині все-таки потрібно зрозуміти, чим саме займатись, де Бог тебе бачить. І за це все найкраще треба молиться, і Бог тобі обов’язково покаже, що ти там можеш використати свої можливості, свій потенціал і розкритися. Бог для кожного із нас має особливу місію, мрію і ціль. І нам потрібно її зрозуміти”.

Наприкінці конгресу юнаки та дівчата вийшли у місто, щоб під час квесту попрактикувати отримані навички. Серед завдань — вручити незнайомцю книгу, нагодувати голодного, зробити фото з перехожими, заспівати пісню у парку та показати невеличку виставу на вулиці. Та найголовніше — подарувати хороший настрій та надію.

Валерія Полторацька, Олександр Мудрак, Вінниця, “Вісті Надії”