На Черкащині понад 100 дітей відвідало канікулярну школу

З 16 до 21 червня біля Адвентиської громади м. Тальне, Черкаської області проводилася канікулярна школа. Охочих дітей було дуже багато. Були змушені багатьом відмовити, але все одно прийшло 110 дітей. Протягом усього тижня для організації заходу працювали 15 наставників та помічників. Тема та девіз табору – “Бог завжди online”. 

Кожного дня на біблійному часі для настанови використовувалися зрозумілі для дітей терміни із понять гаджетів та інтернету. Діткам розповідали про те, що життя людини дуже цінне, але коротке, і що є такі речі, що можуть згубно впливати на їхнє майбутнє. Вони можуть уникнути цих небезпек, якщо звернуться в будь-який час за підтримкою до Бога, бо Він завжди на зв’язку. На вечірніх роздумах у групах діти ділилися тим, що зрозуміли з ранкової теми. 

Було проведено багато майстер-класів та спеціалізацій. Плавання в басейні та ходьба канатною переправою були для дітей найбажанішим моментом.

Вчасно і смачно дітки пригощалися різноманітними стравами на кухні.

Починаючи з першого дня, члени церкви готували дітей до концерту на закритті табору. Коли дітки виступали, прославляючи Бога та дякуючи Його за тата й маму, то в багатьох ми побачили сльози на очах. 

Під час концерту пастор звернувся до присутніх із проповіддю про важливість сімейних стосунків, як найдорожчого зі скарбів, подарованого Богом для людей. 

Діти не хотіли залишати місце проведення канікулярної школи і просили продовження. Деякі аж до кінця літа готові були ходити щодня. Батьки також висловлювали своє задоволення та подяку. Але найперша і найщиріша подяка від всіх нас Господу, бо Він робив неможливе і благословляв всі наші думки і мрії. Це дивовижно!