Наші студенти роблять кампус кращим — проректор з соціально-виховної роботи

Наші студенти роблять кампус кращим — проректор з соціально-виховної роботи

З початку весни новим проректором з соціально-виховної роботи Українського гуманітарного інституту, що в місті Буча, став Андрій Колодій – пастор, філолог та книголюб. Він розповів про своє життя, улюблені заняття та плани на новий навчальний рік.

Розкажіть трохи про себе.

Я народився у Львові. Перших двадцять п’ять років життя прожив там, хоча всі канікули і вихідні проходили в Івано-Франківській області, в Карпатах, в рідному селі, звідки родом моя мама. Навчався у Львівському державному університеті імені І. Франка на факультеті української філології.

Протягом десяти років грав в ансамблі бандуристів «Срібні струни», ми відвідали десятки євангельських програм і не тільки в Україні. У 2000 році одружився і відгукнувся на вже далеко не перше запрошення стати пастором. Звершував це служіння у різних містах Київської області, п’ять років був директором школи «Досвітня зоря», ще п’ять – керівником київського медіа центру телеканалу «Надія», а три місяці тому мене запросили в Український гуманітарний інститут.

Маю двох синів, чудову дружину, цікаву роботу, дякую Богові, що Він керує, веде по життю.

Чим ви займаєтесь у вільний від роботи та служіння час?

Намагаюся приділяти час сім’ї, виконувати домашні обов’язки. Також дуже люблю читати. Читаю багато: і в транспорті, і всюди.

Яка ваша улюблена книга?

Кожен день читаю тільки одну Книгу – Біблію, вже дуже багато років. Люблю читати різні книжки, подобається пригодницька література і духовні книги.

В чому полягає ваша робота?

Моя робота полягає у співпраці і служінні студентам після академічної частини. Тобто в них закінчуються пари, виходять з аудиторій і після цього вони під моїм наглядом.

Що саме роблять ваші студенти?

В першу чергу вони повинні навчатися, тому що вони сюди приїхали, щоб здобувати освіту. У вільний час у студентів є цілий ряд завдань, робота, яку вони виконують. Вони можуть займатися улюбленими справами: чи спортом, чи мистецтвом, чи музикою, чи співом, або ще чимось. Також у більшості студентів, які навчаються у нашому закладі, є служіння, яке вони звершують в церкві. І практично у всіх студентів є час, який вони приділяють для того, щоб зробити наш кампус кращим. Вони працюють в приміщеннях або на території студентського містечка і проходять, так би мовити, виховний процес робототерапією.

Що вам найбільше і що найменше подобається у роботі зі студентами?

Найбільше – спілкування зі студентами.

Найменше – коли студенти недобросовісно виконують свої обов’язки, які вони добровільно взяли на себе. Якщо погодилися, то потрібно виконувати свої зобов’язання посвячено, добросовісно і якісно. Іноді буває таке, що доручаєш людині роботу, розраховуєш на неї, вона обіцяє зробити, а ти потім приходиш і розумієш, що ніхто нічого не зробив, а якщо зробив, то так зробив, що потрібно перероблювати. От такий недобросовісний підхід до своїх обов’язків мені дуже не подобається.

Який у вас є план на новий навчальний рік для студентів?

Перш за все хотілося би в новому навчальному році краще організувати роботу кураторських груп. Другий мій великий план – хоча б розпочати відвідувати студентів в гуртожитках, в їхніх кімнатах, подивитися, як вони живуть, поспілкуватися ближче. Також я буду тісно співпрацювати зі студентською радою. Взагалі хотілося б зі студентами подружитися, щоб ми були колегами й друзями, а не начальником і підлеглими.

Джерело: ugi.edu.ua

Поділитися