Нові книги від видавництва «Джерело життя»

Ніколь Жуль-Марсель, «Марія – слугиня Господа»

Більшість християн підносить Марію до рангу богині, у той час як інші недооцінюють її роль у Плані спасіння. Ця невеличка книга — одна зі спроб виправити як першу, так і другу помилку. Це видання – про місце Марії, матері Ісуса, в Біблії.

Мелоді Мейсон, «Отважьтесь просить о большем»

Це книга, яка ожвавить і впорядкує ваше молитовне життя, а також стане ефективним практичним посібником для молитовних служінь. Автор закликає нас просити про більше, адже «молитва – це ключ у руках віри, що відкриває небесну скарбницю». Ми частіше схилятимемося на коліна, якщо усвідомимо істинну силу молитви. А чим для тебе є молитва – кермом чи аварійним гальмом?

Ольга Стасюк, «Дело, которое за вас никто не сделает»

Ця книга – перша з трилогії, присвяченої біблійній психології. Вона покликана допомогти читачеві досягнути найбільшої мети в житті – формування досконалого характеру. В її основі – поради з богонатхненних джерел та від найкращих християнських психологів.

Лідія Нейкурс, «Непростое состояние»

Ця книга – невеличкий довідник з питань дружби та меж у стосунках між юнаками та дівчатами. Це поради про те, як дізнатися про Божу волю у виборі друга життя та прийняти правильне рішення. Це кваліфікована відповідь на типові молодіжні проблеми, які часом видаються нездоланними.