Нові книги видавництва «Джерело життя»

Тритомник Миколи Лібенка «Господь – свет мой» – це крик душі за загубленим християнством.

У книгах автор ділиться своїми роздумами про вічне, але часом втрачене нами в життєвій метушні.

Унікальні ілюстрації біблійної істини, викладені легкою мовою, можуть стати чудовим доповненням до проповідей та духовною підтримкою для кожного читача.

Це книги, які змушують думати, аналізувати, зростати…

Книга «Надія для сучасної сім’ї» – місіонерська книга 2019 року

Автори, Віллі та Елейн Олівер, запевняють, що безвиході в подружньому житті не буває. Ми можемо навчитися долати складні ситуації, наші стосунки можуть стати глибшими, спілкування – якіснішим, а душевний спокій – непохитним, якщо ми усвідомимо Божий задум і зберігатимемо вірність сімейним принципам.

Спробуйте постійно мати при собі кілька примірників цієї книги – і вам завжди буде що залишити на згадку випадковому знайомому, пасажирові, сусідові чи колезі.

Книга «Подорож з ангелом» Марії Власюк – дитяча місіонерська книга року

У ній розповідається, як маленькі Богдан та Зоя познайомилися з ангелом, котрий узяв їх із собою в космічну подорож і показав історію створення Землі та спасіння людства.

Ця книга може стати змістовним подарунком вашим друзям, у яких є дітлахи. Відправте їх у незабутню подорож разом з батьками!

«По соображениям совести» – автобіографічна повість Дезмонда Досса

Ця книга про героя війни, який не зробив жодного пострілу й зберіг вірність християнським принципам. Цей непомітний санітар, якого всі висміювали за його віру, урятував сотні поранених, ризикуючи власним життям.

Мужності, самопожертві та твердій вірі воїна-християнина присвячена ця книга.

Інформація та замовлення по телефону: 0 800 30 20 20