Реформація очима дитини

Реформація очима дитини

Мене звати Тимофій Нараєвський. В цьому році я закінчую четвертий клас. Разом з батьками відвідую другу адвентистську громаду міста Рівне.

Реформація очима дитини

І одного разу коли я прийшов до Валентини Куриляк, дружини нашого пастора, на репетицію дитячої вікторини по біблійній книзі Дії апостолів, то приніс із собою «Рівненського букваря», який вийшов у 2016 році під авторством Олени Медведєвої.

Реформація очима дитини

В цьому букварі на сторінці 118 зображена буква, яку під час шкільного конкурсу намалював я. Так вийшло, що учні нашої рівненської спеціалізованої школи «Центр надії» отримали завдання намалювати цю букву для букваря. І буква, яку намалював я, зайняла перше місце серед усіх учасників нашої школи, після чого автор букваря помістила її під моїм іменем у підручник для дітей. І коли буквар надрукували, авторка особисто вручила мені екземпляр.

Реформація очима дитини

Валентина захопилася моєю роботою та запропонувала мені зобразити свято — 500 років європейської Реформації, яке відмічають у 2017 році, — як я його уявляю. Два тижні я ламав голову, що таке Реформація, але згодом у мене народилася така картинка.

Реформація очима дитини

На цій картині я намагався показати, що Реформація – це перехід до чогось кращого. Колись хати будували із глини, а зараз зводять енергозберігаючі хмарочоси. Мені хотілося показати, що Реформація – це коли сонце світить з неба й квіти повсюди розпускаються.

Підготувала Валентина Куриляк

Поділитися