В Черкасах провели вікторину по Буттю

З 10 по 12 травня 2019 року в місті Черкаси відбулася відкрита сесія Школи молодіжного лідера. Її  відвідало більше 100 молодих людей з Дніпровської конференції, гості, викладачі та гурт прославлення з Українського адвентистського центру вищої освіти. 

На вечірньому п`ятничному служінні обговорювали тему: «Хто такий спікер?». Потім на схилах Дніпра співали пісні. 

Ранок суботи був найнасиченішим. Всі прославляли Бога разом з музичним гуртом прославлення. Слухали пісні та декламування віршів. 

Головним спікером зустрічі був пастор та телеведучий програми «Філософський камінь» та «В контексті» Артем Щербанюк. Він вів семінари на тему: «Євангеліє Декалогу» та «Цінності життя на християнському шляху молоді».

Молодіжну зустріч ввечері проводили гості з Бучі. Деякі з присутніх навіть змогли виграти смачні призи.

В неділю відбувся фінал біблійної вікторини «Світ Біблії».

Було 4 команди, які показали неперевершені результати. Відриви між командами були мінімальними. Знаннями таких молодих людей по книзі Буття можна просто пишатися. 

Але все ж таки хочеться відзначити дві команди, які були самими сильними. Перше місце зайняла команда з Полтави, друге – з Семенівкі, що в Чернігівській області. 

Команда переможців буде відстоювати честь Дніпровської конференції на вікторині уніонного рівня. Вона відбудеться на молодіжному всеукраїнському конгресі «Він Живий» в Бучі з 2 по 7 липня. 

Дякуємо Богові за чудово проведений час та духовні настанови!

Автор – Деніс Буднік