Розвивалися та активно відпочивали учасники Всеукраїнського злету слідопитів

Розвивалися та активно відпочивали учасники Всеукраїнського злету слідопитів

В останній тиждень липня в Українському гуманітарному інституті, що на Київщині, пройшов зліт учасників 156 клубів слідопитів під гаслом «Йди за Мною». Щодня більше двох тисяч підлітків творили, долала смуги перешкод, вчилися необхідних у поході навичок, слухали спікерів, провели соціальну акцію. Учасники зльоту прибули з різних куточків України, а також з Молдови, Ізраїлю, Прибалтики, Росії, Білорусі, Сполучених Штатів Америки.

Щодня підлітки відвідували різноманітні активіті, починаючи з хенд мейду і закінчуючи смугою перешкод. В різних куточках інституту розмістилися станції, на яких діти вчилися смажити млинці, виготовляти мило, створювати листівки, декорувати стіл і плести косички. Для найсміливіших був скеледром, різної складності переправи та квадроцикли. Слідопити вчилися надавати першу медичну допомогу, виживати в дикій природі, стріляти з лука і в’язати вузли. Молоді люди змогли відвідати музей адвентизму, студію телеканалу «Надія», Український гуманітарний інститут. Родзинкою стало відвідування екстрим-парку «Шалена білка», де слідопити на висоті 3 метрів долали різноманітні перешкоди.

Щодня молоді люди зустрічалися із досвідченими спікерами: президентом УАЦВО Андрієм Шевчуком, директором медіа-групи Надія В’ячеславом Дем’яном, керівником Адвентистського медичного центру Юрієм Бондаренко та іншими не менш цікавими людьми. Головним спікером став гість з Америки Жозе Барріентос, більш відомий як «Пастор Бі».

Для того, щоб привернути увагу підлітків та молоді до Божого Слова під час зльоту слідопити провели соціальну акцію «Живи за Біблією», в ході якої кожен з учасників переписував певну частину Біблії. Таким чином, вся Книга, з першої до останньої сторінки, переписана за невеликий проміжок часу.

«Я навіть не очікувала, що слідопитів в Україні настільки багато. Сподобалось, що організатори все продумали, навіть невеличкі деталі, тому програма вийшла дуже цікавою. Проживанням і харчуванням я задоволена. Якщо буде можливість ще раз так само зустрітися – я обов’язково приїду», – ділиться своїми враженнями Альона Цуркіна, одна із відвідувачок зльоту.

Джерело: ugi.edu.ua

Поділитися