Вийшла книга Тетяни Рутковської – посібник для навчання дітей «Англійська абетка»

Дорогі дітки!

Раді вас бачити на сторінках нашої книжечки. Знайомтесь: це місто «Ей Бі Сі». Тут живуть 26 літер. Але вони не прості, а особливі. Кожна – зі своєю історією. Ви багато чого дізнаєтесь, знайомлячись з кожною з них. Всі вони дружні та добрі. Букви будуть допомагати вам навчитися говорити однією з найпоширеніших мов у світі – англійською. Знаючи її, ви легко зможете подорожувати та спілкуватися з англійцями та американцями, дивитися мультфільми та читати книжки цією мовою.

Слухайте історію про букву, декілька разів повторюйте її назву, прописуйте її та вчіть слова, що починаються з неї.

Нехай добрий Господь допоможе вам в перших кроках оволодіння англійською абеткою!

Вийшла книга Тетяни Рутковської – посібник для навчання дітей «Англійська абетка»

Шановні батьки!

Ця книжка адресована батькам, які прагнуть допомогти своїй дитині в оволодінні англійською абеткою.

Тут ви знайдете цікаві історії про кожну літеру англійського алфавіту, які спрямовані на розвиток образної, зорової та слухової пам’яті дитини. Після прочитання історії декілька разів повторіть назву букви. Нехай дитина повторює за вами. Правильно вимовити назву букви допоможе таблиця «Вимова англійських звуків» в кінці книги.

Після історії наведено три слова, що починаються з цієї букви. Прочитайте та перекладіть слова. Попросіть дитину повторити за вами. Знову повторіть слова після того, як дитина пропише літери.

У книзі також надаються вправи з написання друкованих букв. Пояснюючи послідовність написання букви, обов’язково пересвідчуйтесь, що дитина все зрозуміла правильно. Під час прописування літер стежте, щоб дитина не поспішала, працювала охайно, не виходячи за контури. Для виконання такої вправи малюку знадобиться добре заточений простий м’який олівець.

Бажано робити розминку для пальчиків до і після написання букв. Стежте за тим, як сидить дитина, як вона тримає олівець, чи правильно лежить зошит.

Починаючи вивчати наступну букву, повторіть попередню, а також слова, що починаються з неї.

Займайтеся з дитиною не більше 15-20 хвилин поспіль. Із появою ознак неуважності та втоми – припиняйте заняття або робіть перерву. Обов’язково закінчуйте заняття на позитивних емоціях!

За умови регулярності занять позитивний результат не забариться! У дитини обов’язково поліпшиться уважність, здатність засвоювати інформацію, зросте обсяг і стійкість пам’яті. Прописування літер сприятиме формуванню початкових навичок письма та надасть злагодженості і скоординованості м’язам кисті і пальчиків. Дитина запам’ятає назву кожної букви англійської абетки, поповнить свій словниковий запас, зможе писати друкований варіант літери.